Css layout Akce pořádané pro děti


Pivovar Ferdinand
Sponzor hlavních cen
Mapové podklady nejen pro bloudily

Lesy ČR Zajistí ZDARMA profesionální servis Vašich bicyklů před startem! Mapníky které (skoro) samy navigují...
Co bychom potřebovali, abyste si přečetli před vyplněním přihlášky


Hledáme nedělní sběrače kontrol. V neděli potřebujeme posbírat všechny kontroly rozházené po okolí. V neděli ráno mezi Vás Hynek rozdělí mapu a každý dostane ke sběru pár kontrol. Ty nám přivezete zpět do kempu nebo se domluvíme na jiném předání. Pokud přijedete včas, jste zváni v neděli na na takzvanou "dožírku", kdy dojíme co v kuchyni zbylo...


Co bychom uvítali:


Kdyby se nám podařilo sehnat dobrodince, který by věnoval - zajistil něco z výše uvedeného, velmi by to ulehčilo našemu rozpočtu!

Chcete se stát organizátory JD a vyzkoušet si akci "z druhé strany"? Rádi Tě přijmeme. Dobré platové podmínky, služební auto a mobil, rekreaci u moře... tak to u nás nedostaneš. Můžeme Ti slíbit organizátorské triko, balíček s jídlem na celý den, v hospodě dobrý oběd, večeři + pivo a nocleh v chatičce. A samozřejmě získáš naše vřelé díky!

Pokud máte někdo chuť a možnosti splnit něco z výše uvedeného, ozvěte se mi a domluvíme se co dál. Těším se, že se najde alespoň pár lidí, kteří si budou chtít vyzkoušet Jasoně na chvilku z druhé strany.


Tak, to je asi vše, co mám teď na srdci. Pokud máte někdo nějaký další nápad na zpestření JD, neváhejte a pište či volejte.David
david@jason-drson.com
606 617 477 nebo do kanceláře 317 721 646


A konečně: Přihláška na letošní ročník


© Jasoň & Drsoň 2019  Kontaktní mail  DAVID a HYNEK