Css layout Akce pořádané pro děti


Pivovar Ferdinand Sponzor hlavních cen Mapové podklady nejen pro bloudily

Lesy ČR Zajistí ZDARMA profesionální servis Vašich bicyklů před startem! Mapníky které (skoro) samy navigují...
Jasoň - Drsoň (Výpis přihlášených)
Seznam přihlášek podle kategorií
Celkem je přihlášeno: 118 družstev   -   233 účastníků.
Náhradníci: 0 družstev   -   0 účastníků.

    Drsný Jasoň           V kategorii Drsný Jasoň je přihlášeno: 21 družstev         Startovní čísla od 300
Pořadí Družstvo Start.č. Účastník 1 Účastník 2 Čas a datum přihlášení VS Zaplaceno
1ATC Kokořín 313Jitka GartnerováAlexandr Kotačka00:00:04 2019-02-252435
ANO
2Tuk, únava, ostuda 300Lucie SmolkováRosťa Frys00:00:16 2019-02-252436
ANO
3Kompar Xstream 301Martin ŠebánekMiloš Bohoněk00:00:25 2019-02-252439
ANO
4Sušinky 302Petr NěmečekDaniel Čermák00:01:01 2019-02-252442
ANO
5Zlatovlásky 304Ulrike HoinkisVeronika Benson00:02:37 2019-02-252448
ANO
6OK Rakovník - Loudalové 305Michal ŽižkaKarel Fišer00:02:56 2019-02-252451
ANO
7Chromý koně 306Petr MarusičVladimír Zborník00:03:07 2019-02-252453
ANO
8Zmatení kluci 323Rostislav SladkýPetr Farka00:03:20 2019-02-252455
ANO
9Babička a dědeček 307Mirka ŠpalkováMiroslav Špalek00:56:56 2019-02-252478
ANO
10Dva lůzři 309Martin ŠochPetr Šimáček01:20:04 2019-02-252481
ANO
11no swiss 310Tonda VojtisekMiroslav Franěk05:21:52 2019-02-252485
ANO
12Hrbatí psi 311Jiří FišerPetr Marhoun05:44:46 2019-02-252486
ANO
13Květničtí démoni 312Jirka HejnaHonza Hejna09:33:17 2019-02-252503
ANO
14OK Rakovník 314Milan BílýIrena Bílá13:18:05 2019-02-252507
ANO
15Los Perdidos 315Mirka ReitermanováLeoš Reiterman15:18:30 2019-02-252510
ANO
16Čelovky Lucifer 316Petr PrunerPetr Dvořák17:11:56 2019-02-252514
ANO
17BIKE NOTORIC 308Hanka VrbovcováMichal Veselý15:13:55 2019-02-262519
ANO
18Lazar s Alzheimerem 321Radovan ČížekŠtěpán Aubrecht22:07:21 2019-03-012524
ANO
19Máslo Vepř 317Michal KrásaZdeněk Vošta06:35:27 2019-03-302541
ANO
20Skialp nad Hrobem 303Oldřich NovakIva Macholdová19:50:40 2019-03-302542
ANO
21Margl a týčr 319Pavel MacháčekNikola Rafaj 21:29:14 2019-05-132558
ANO

    Jasoň                       V kategorii Jasoň je přihlášeno: 24 družstev         Startovní čísla od 1
Pořadí Družstvo Start.č. Účastník 1 Účastník 2 Čas a datum přihlášení VS Zaplaceno
1Stabiláci 8Radovan KovařovicAlexand Buchtela00:00:20 2019-02-252438
ANO
2Dupající funící junioři 6Klára PelikánováOndřej + táta Vitásek00:02:28 2019-02-252445
ANO
3Krasavice inteligentní 4Anička ŠebánkováRadka Šebánková00:03:58 2019-02-252456
ANO
4Bohouš 1 10Oskar PlavecViktor Plavec00:05:13 2019-02-252461
ANO
5Dobitkov 11Markéta BělohlávkováAntonín Slezák00:06:51 2019-02-252464
ANO
6MAK 12Martin PlívaKateřina Šindelářová00:07:13 2019-02-252465
ANO
7Staflik a spagetka 14Kateřina KoncickaKateřina Riegelova00:07:24 2019-02-252466
ANO
8SOKOLICI 7Franta HeřmanVráťa Stýblo00:08:12 2019-02-252431
ANO
9Bohouš 2 15Petr PlavecRobin Plavec00:08:19 2019-02-252467
ANO
10Lenoši 16Tomáš BělohlávekFilip Černoch00:10:09 2019-02-252470
ANO
11Kluci ze Svítkova 13Míra HofmanOndra Svoboda00:17:30 2019-02-252432
ANO
12Black brka 17David ČernýPetr Černý00:50:43 2019-02-252477
ANO
13Bloudičky 1Simona PunčochářováOtka Bečvářová00:59:30 2019-02-252479
ANO
14DEFEKT tým 9Tomáš VomlelLuboš Vomlel05:19:44 2019-02-252484
ANO
15Hvezda 18Lucie VydrováHana Moudrá06:34:36 2019-02-252488
ANO
16Branické šipky 2Jarka KoplíkováTomáš Koplík07:07:14 2019-02-252490
ANO
17Jája a Pája 19Julie FolprechtováLukáš Folprecht08:33:02 2019-02-252499
ANO
18Pundžábci 20Vojta HrachTereza Kacířová09:36:25 2019-02-252504
ANO
19Mudžahedíni 21Tonda HrachAneta Hejnova09:38:29 2019-02-252505
ANO
20Horalové 22Tereza ŠmajstrlováDavid+Petr Šmajstrla16:42:36 2019-02-252513
ANO
21Bludičky 5Kuba HartMája Klímová21:30:38 2019-04-012544
ANO
22COBRAMčata 3Tereza VolfováMartin Volf17:27:03 2019-04-282547
ANO
23Hrom a Blesk 24Jiří PiskačJiří Piskač07:31:32 2019-05-032553
ANO
24Bambagang 23Stepanka, Vaclav Machova, BambasMilos Bambas10:44:35 2019-05-062554
ANO

    Drsoň                       V kategorii Drsoň je přihlášeno: 43 družstev         Startovní čísla od 200
Pořadí Družstvo Start.č. Účastník 1 Účastník 2 Čas a datum přihlášení VS Zaplaceno
1Dynamo Rabyně 206Michal BenešFilip Kříž00:00:00 2019-02-252434
ANO
2Mafiáni 207Jan SochnaMartin Březina00:00:55 2019-02-252440
ANO
3Div(n)á smečka 208Jitka ProcházkováJan Trantina00:01:15 2019-02-252443
ANO
4Rodinka na výletě 209Eli a Dina ForetníkoviMaty a Honza Foretníkovi00:02:27 2019-02-252444
ANO
5Dezorientovaní bizoni 201Martina ŠpádováKarel Špáda00:02:50 2019-02-252449
ANO
6Ultima ratio 212Jan PřibylMartin Burian00:02:53 2019-02-252450
ANO
7L a H 213Jirka FeixMartin Feix00:03:01 2019-02-252452
ANO
8Šálek čaje 214Silvie KoncickaLukas Koncicky00:03:13 2019-02-252454
ANO
9Dynamo Rabyně team A 200Petr PlívaPetr Kálal00:04:01 2019-02-252457
ANO
10Sori2 205Jakub JaborEva Jaborová00:04:47 2019-02-252428
ANO
11Komorní Výtah 211Otto SeverýnRadek Dlouhý00:05:07 2019-02-252460
ANO
12Štáva 203Eva BittmanováJakub Černý00:05:20 2019-02-252425
ANO
13Střešovická dvojka 215Miloš BohoněkMichal Filipek00:06:04 2019-02-252463
ANO
14Sori1 204Libor KubešPavlína Kubešová00:06:28 2019-02-252426
ANO
15Merkato 216Václav HavlíkIlona Málková00:08:27 2019-02-252469
ANO
16Báječný Sezi Express 217Helena HudečkováJolana Poláková00:11:49 2019-02-252473
ANO
17Neřízená střela 218Pavel DejmekEva Dejmkova00:12:54 2019-02-252475
ANO
18Eda team 220Eduard FolprechtRadomír Černý01:02:05 2019-02-252480
ANO
19Sori3 210Pavel HercíkJana Hercíková02:31:15 2019-02-252433
ANO
20S-team 221Jan SmolkaRomana Smolková06:34:02 2019-02-252487
ANO
21NOTOROLA 223Zdeněk MágrEva Mágrová07:10:44 2019-02-252491
ANO
22Kure a la Bazant 224Petra ZagnerovaJaroslav Zagner07:12:16 2019-02-252493
ANO
23Medvěd a medvěd 202Bara VacatkovaPepa Vacatko08:58:24 2019-02-252500
ANO
24Lužnice Team 225Vít MaroušekKamila Volencová09:25:09 2019-02-252501
ANO
25Trego team 222Ľubomír ŠujanDaniel Holler09:26:43 2019-02-252502
ANO
26hotel www.rambousek.eu 226Kateřina Fárková Rambo14:40:35 2019-02-252508
ANO
27LOST 227Pavel KubíkDaniela Kubíková15:23:41 2019-02-252511
ANO
28Ride 'N' Enjoy 228Michal SeménkaMarkéta Houdková21:04:40 2019-02-262520
ANO
29Jalud 106 236Ludmila LudvíkováJaroslav David22:24:27 2019-03-222528
ANO
30Jarda a Karel 237Kateřina PrůškováTereza Kindlmannová22:25:48 2019-03-222530
ANO
31(Ne)Ztracený 233Marie LacigováKlára Zelinková08:39:50 2019-03-232533
ANO
32Los Vorlos 234Tomáš ŠimekZdeněk Laciga21:12:19 2019-03-232534
ANO
33Jejich Veličenstva 235Dominik DudaOndřej Ženka22:18:38 2019-03-232535
ANO
34ROUTE 88 229Jiří BenešDagmar Burešová21:35:40 2019-03-262538
ANO
35Horalky 230Pavel HorálekJana Horálková13:52:15 2019-03-282539
NE
36mamka&taťka 232Jana VítováIgor Vít21:26:22 2019-03-312543
ANO
37Majka+Tomáš 241Tomáš HambálekMária Luniová23:08:43 2019-04-242546
ANO
38Autopilot JaKaRDa 242Jana MachováRadovan Mach10:35:22 2019-04-292548
ANO
39SP KOLO 243PŘEMYSL HOŠEKROMAN SPUDIL10:06:36 2019-04-302549
ANO
40BETA URSUS 239Pavel PtáčekPavel Stejskal14:16:04 2019-05-022550
ANO
41VŠICHNI JSOU UŽ MRTVÍ 240Radka .Boris .22:09:09 2019-05-022552
ANO
42Výletníci Malíci 244Evžen MalýVěra Malá11:21:29 2019-05-092556
ANO
43Nechuť a Vztek Tomáš JanečekRebeka Janečková23:02:29 2019-05-162560
NE

    Šmudla                     V kategorii Šmudla je přihlášeno: 30 družstev, dětí: 53         Startovní čísla od 100
Pořadí Družstvo Start.č. Účastník 1 Účastník 2 Čas a datum přihlášení VS Zaplaceno
1Família L. 102Barbora LíznerováGabriela Líznerová00:00:59 2019-02-252441
ANO
2Včeláci 1 101Štěpán HalamaVojtěch Halama00:02:01 2019-02-252430
PŘEPL
3Draci 103Tomáš KřížekJiří Křížek00:02:33 2019-02-252446
PŘEPL
4Žabáci 104Tonda ŠebánekMartin Matthissen00:02:34 2019-02-252447
ANO
5Dupající funící šmudlové 105Veronika PelikánováMichal Pelikán00:04:14 2019-02-252459
ANO
6Kočičáci 106Jakub VitásekEva Vitásková00:05:47 2019-02-252462
ANO
7Včeláci 2 100Kateřina HalamováMatěj Halama00:06:54 2019-02-252429
PŘEPL
8Mároš 108Marek BělohlávekZdeňka Bělohlávková00:11:39 2019-02-252472
ANO
9Boďa kids 109Olga ŠimáčkováHana Šimáčková01:23:49 2019-02-252482
ANO
10Setáci 110Ludmila ŠochováOlga Šimáčková01:35:56 2019-02-252483
PŘEPL
11Vydry 112Julie VydrováJonáš Vydra06:34:52 2019-02-252489
ANO
12Hlad na cestách 113Klára HladíkováMatyáš Hladík07:18:44 2019-02-252494
ANO
13HaKá 114Hana MüllerováKarel Müller07:57:29 2019-02-252496
ANO
14Černá perla 115Filip Šlemr 08:11:47 2019-02-252497
PŘEPL
15The Simpsons 116Petr ČapekMagdalena Čapková08:16:31 2019-02-252498
PŘEPL
16Hostivít a maminka 120Adam UrbanLudmila Zlatníková19:52:55 2019-02-252515
ANO
17Melouni 111Ema SyrovátkováJulie Jelínková09:12:41 2019-02-262516
ANO
18Citróni 119Tonda SyrovátkaBóďa Syrovátka09:14:48 2019-02-262517
ANO
19VIPrahlé mládí 117Emma ŠtěpánkováMartin Janda Vítek Janda23:09:58 2019-02-272522
ANO
20Ciperky v akci 122Jan + Honzík ČiperaOlina + Zuzanka Čiperová20:03:58 2019-02-282523
PŘEPL
21Létající Kočkodan 107Kačka HartováDorotka Pařezová20:16:16 2019-03-162525
ANO
22Sůvy z nudlí 125Tomáš FrýdeckýPavla Přívozníková22:25:17 2019-03-222529
ANO
23Trpaslici 121Marie a Šarka TřeckovaBarbora a Ondrej Novotny22:36:18 2019-03-222532
ANO
24HonzaAJirka 124Jiří NedomaJan Nedoma08:49:26 2019-03-262536
ANO
25ToničkaAJitka 123Jitka NedomováTonička Nedomová08:51:15 2019-03-262537
ANO
26Chmelíci 127Romana ChmelařováDavid Chmelař18:21:59 2019-04-242545
ANO
27HP Draci junior 126Filip KlímaMikuláš Klima21:26:01 2019-05-022551
ANO
28ORGANIZÁTOŘI JD 128Organizace JD 06:51:49 2019-05-092555
ANO
29Čuníci 129Lukáš VeselýVit Veselý23:58:21 2019-05-092557
ANO
30Rypáčci 118Šárka RypáčkováRadim Rypáček10:48:56 2019-05-142559
ANO

vysvětlivky ke stavům ve sloupci ZAPLACENO
ANO = je uhrazeno celé startovné
NE = není zaplaceno NIC
NEDOP = NEDOPLATEK. Máte zaplatit více.
PŘEPL = PŘEPLATEK Nějak jsi to přehnal....

Kolik jste přesně zaplatili zjistíte otevřením Vaší přihlášky.


© Jasoň & Drsoň 2018  Kontaktní mail  DAVID a HYNEK