Css layout Akce pořádané pro děti


Pivovar Ferdinand Sponzor hlavních cen Mapové podklady nejen pro bloudily

Lesy ČR Zajistí ZDARMA profesionální servis Vašich bicyklů před startem! Mapníky které (skoro) samy navigují...
Jasoň - Drsoň (Výpis přihlášených)
Seznam přihlášek podle kategorií
Celkem je přihlášeno: 93 družstev   -   185 účastníků.
Náhradníci: 0 družstev   -   0 účastníků.

    Drsný Jasoň           V kategorii Drsný Jasoň je přihlášeno: 20 družstev.
Pořadí Družstvo Účastník 1 Účastník 2 Čas a datum přihlášení VS Zaplaceno
1ATC Kokořín Jitka GartnerováAlexandr Kotačka00:00:04 2019-02-252435
ANO
2Tuk, únava, ostuda Lucie SmolkováRosťa Frys00:00:16 2019-02-252436
ANO
3Dupající funící Martin DušánekMichal Pelikán00:00:20 2019-02-252437
ANO
4Kompar Xstream Martin ŠebánekMiloš Bohoněk00:00:25 2019-02-252439
NE
5Sušinky Petr NěmečekDaniel Čermák00:01:01 2019-02-252442
NE
6Zlatovlásky Ulrike HoinkisVeronika Benson00:02:37 2019-02-252448
ANO
7OK Rakovník Michal ŽižkaJarda Šach00:02:56 2019-02-252451
ANO
8Chromý koně Petr MarusičVladimír Zborník00:03:07 2019-02-252453
ANO
9Rychlí kluci Rostislav SladkýPetr Rychlý00:03:20 2019-02-252455
ANO
10Komorní Výtah Otto SeverýnRadek Dlouhý00:05:07 2019-02-252460
ANO
11Babička a dědeček Mirka ŠpalkováMiroslav Špalek00:56:56 2019-02-252478
ANO
12Dva lůzři Martin ŠochPetr Šimáček01:20:04 2019-02-252481
ANO
13no swiss Tonda VojtisekMiroslav Franěk05:21:52 2019-02-252485
ANO
14Hrbatí psi Jiří FišerPetr Marhoun05:44:46 2019-02-252486
ANO
15Květničtí démoni Jirka HejnaHonza Hejna09:33:17 2019-02-252503
NE
16OK Rakovník Milan BílýIrena Bílá13:18:05 2019-02-252507
NE
17Los Perdidos Mirka ReitermanováLeoš Reiterman15:18:30 2019-02-252510
ANO
18Čelovky Lucifer Petr PrunerPetr Dvořák17:11:56 2019-02-252514
ANO
19BIKE NOTORIC Hanka VrbovcováMichal Veselý15:13:55 2019-02-262519
ANO
20Lazar s Alzheimerem Radovan ČížekŠtěpán Aubrecht22:07:21 2019-03-012524
ANO

    Jasoň                       V kategorii Jasoň je přihlášeno: 22 družstev.
Pořadí Družstvo Účastník 1 Účastník 2 Čas a datum přihlášení VS Zaplaceno
1Stabiláci Radovan KovařovicAlexand Buchtela00:00:20 2019-02-252438
NE
2Dupající funící junioři Klára PelikánováOndřej + táta Vitásek00:02:28 2019-02-252445
ANO
3Krasavice inteligentní Anička ŠebánkováVendula Bohoňková00:03:58 2019-02-252456
NE
4Amsterdam Lubomír KalickýGregor Kalický00:04:08 2019-02-252458
ANO
5Bohouš 1 Matěj BělohlávekOskar Plavec00:05:13 2019-02-252461
ANO
6Bohouš 2 Markéta BělohlávkováRobin Plavec00:06:51 2019-02-252464
ANO
7MAK Martin PlívaKateřina Šindelářová00:07:13 2019-02-252465
NE
8Staflik a spagetka Kateřina KoncickaKateřina Riegelova00:07:24 2019-02-252466
ANO
9SOKOLICI Franta HeřmanVráťa Stýblo00:08:12 2019-02-252431
ANO
10Bohouš 3 Petr PlavecViktor Plavec00:08:19 2019-02-252467
ANO
11Lenoši Tomáš BělohlávekFilip Černoch00:10:09 2019-02-252470
ANO
12Kluci ze Svítkova Míra HofmanOndra Svoboda00:17:30 2019-02-252432
ANO
13Black brka David ČernýPetr Černý00:50:43 2019-02-252477
ANO
14DEFEKT tým Jolana VomlelováLuboš Vomlel05:19:44 2019-02-252484
ANO
15Hvezda Lucie VydrováHana Moudrá06:34:36 2019-02-252488
ANO
16Branické šipky Jarka KoplíkováTomáš Koplík07:07:14 2019-02-252490
ANO
17Kubíčkovci Denisa NovákováKuba Koplík07:11:15 2019-02-252492
NE
18Newbies Luboš LangerMichaela Langerova07:49:26 2019-02-252495
NE
19Jája a Pája Julie FolprechtováLukáš Folprecht08:33:02 2019-02-252499
NE
20Pundžábci Vojta HrachTereza Kacířová09:36:25 2019-02-252504
NE
21Mudžahedíni Tonda HrachAneta Hejnova09:38:29 2019-02-252505
NE
22Horalové Tereza ŠmajstrlováDavid+Petr Šmajstrla16:42:36 2019-02-252513
ANO

    Drsoň                       V kategorii Drsoň je přihlášeno: 29 družstev.
Pořadí Družstvo Účastník 1 Účastník 2 Čas a datum přihlášení VS Zaplaceno
1Dynamo Rabyně Michal BenešFilip Kříž00:00:00 2019-02-252434
ANO
2Mafiáni Jan SochnaMartin Březina00:00:55 2019-02-252440
ANO
3Div(n)á smečka Jitka ProcházkováJan Trantina00:01:15 2019-02-252443
ANO
4Rodinka na výletě Eli a Dina ForetníkoviMaty a Honza Foretníkovi00:02:27 2019-02-252444
ANO
5Dezorientovaní bizoni Martina ŠpádováKarel Špáda00:02:50 2019-02-252449
NE
6Ultima ratio Jan PřibylMartin Burian00:02:53 2019-02-252450
ANO
7L a H Jirka FeixOndra 00:03:01 2019-02-252452
ANO
8Šálek čaje Silvie KoncickaLukas Koncicky00:03:13 2019-02-252454
ANO
9Pěkně vostrý kukačky Petr PlívaHana Míková00:04:01 2019-02-252457
NE
10Sori2 Jakub JaborEva Jaborová00:04:47 2019-02-252428
ANO
11Štáva Eva BittmanováJakub Černý00:05:20 2019-02-252425
ANO
12Střešovická dvojka Miloš BohoněkMichal Filipek00:06:04 2019-02-252463
ANO
13Sori1 Libor KubešPavlína Kubešová00:06:28 2019-02-252426
ANO
14Merkato Václav HavlíkIlona Málková00:08:27 2019-02-252469
NE
15Báječný Sezi Express Helena HudečkováJolana Poláková00:11:49 2019-02-252473
ANO
16Neřízená střela Pavel DejmekEva Dejmkova00:12:54 2019-02-252475
ANO
17Babotrysky Šárka JakoušováLida Čermakova00:14:53 2019-02-252476
NE
18VANAMAN František RodZdeněk Tůma00:59:30 2019-02-252479
ANO
19Eda team Eduard FolprechtRadomír Černý01:02:05 2019-02-252480
ANO
20Sori3 Pavel HercíkJana Hercíková02:31:15 2019-02-252433
ANO
21S-team Jan SmolkaRomana Smolková06:34:02 2019-02-252487
ANO
22NOTOROLA Zdeněk MágrEva Mágrová07:10:44 2019-02-252491
ANO
23Kure a la Bazant Petra ZagnerovaJaroslav Zagner07:12:16 2019-02-252493
ANO
24Medvěd a medvěd Bara VacatkovaPepa Vacatko08:58:24 2019-02-252500
NE
25Lužnice Team Vít MaroušekKamila Volencová09:25:09 2019-02-252501
ANO
26Trego team Ľubomír ŠujanDaniel Holler09:26:43 2019-02-252502
NE
27hotel www.rambousek.eu Kateřina Fárková Rambo14:40:35 2019-02-252508
ANO
28LOST Pavel KubíkDaniela Kubíková15:23:41 2019-02-252511
ANO
29Ride 'N' Enjoy Michal SeménkaPavel Minář21:04:40 2019-02-262520
ANO

    Šmudla                     V kategorii Šmudla je přihlášeno: 22 družstev.
Pořadí Družstvo Účastník 1 Účastník 2 Čas a datum přihlášení VS Zaplaceno
1Família L. Barbora LíznerováGabriela Líznerová00:00:59 2019-02-252441
ANO
2Včeláci 1 Štěpán HalamaVojtěch Halama00:02:01 2019-02-252430
NE
3Draci Tomáš KřížekAmálka Křížková00:02:33 2019-02-252446
NE
4Žabáci Tonda ŠebánekMartin Matthissen00:02:34 2019-02-252447
NE
5Bude doplněno II Veronika PelikánováŠárka Pelikánová00:04:14 2019-02-252459
ANO
6Kočičáci Jakub VitásekEva Vitásková00:05:47 2019-02-252462
ANO
7Včeláci 2 Kateřina HalamováMatěj Halama00:06:54 2019-02-252429
NE
8Mároš Marek BělohlávekZdeňka Bělohlávková00:11:39 2019-02-252472
ANO
9Boďa kids Olga ŠimáčkováHana Šimáčková01:23:49 2019-02-252482
ANO
10Junioři z Poldofky Ludmila ŠochováOldřich Šoch01:35:56 2019-02-252483
ANO
11Vydry Julie VydrováJonáš Vydra06:34:52 2019-02-252489
ANO
12Hlad na cestách Klára HladíkováMatyáš Hladík07:18:44 2019-02-252494
ANO
13HaKá Hana MüllerováKarel Müller07:57:29 2019-02-252496
ANO
14Černá perla Oliver ŠlemrFilip Šlemr08:11:47 2019-02-252497
ANO
15The Simpsons Petr ČapekMagdalena Čapková08:16:31 2019-02-252498
NE
16Kočičáci Petr AdámekMartin Adámek16:04:50 2019-02-252512
NE
17Hostivít a maminka Adam UrbanLudmila Zlatníková19:52:55 2019-02-252515
ANO
18Melouni Ema SyrovátkováKristýna Pravdová09:12:41 2019-02-262516
ANO
19Citróni Tonda SyrovátkaBóďa Syrovátka09:14:48 2019-02-262517
ANO
20VIPrahlé mládí Emma ŠtěpánkováMartin Janda Vítek Janda23:09:58 2019-02-272522
NE
21Ciperky v akci Jan CiperaOlina Ciperova20:03:58 2019-02-282523
ANO
22Létající Kočkodan Kačka HartováDavid Hart20:16:16 2019-03-162525
ANO

vysvětlivky ke stavům ve sloupci ZAPLACENO
ANO = je uhrazeno celé startovné
NE = není zaplaceno NIC
NEDOP = NEDOPLATEK. Máte zaplatit více.
PŘEPL = PŘEPLATEK Nějak jsi to přehnal....

Kolik jste přesně zaplatili zjistíte otevřením Vaší přihlášky.


© Jasoň & Drsoň 2018  Kontaktní mail  DAVID a HYNEK